5250 Rölakansmatta
Ej signerad, 164x240cm
Såld: 600 kr
Såldes den 18 januari 2021 -
5248 Rölakansmatta
Signerad, 194x254cm
Såld: 700 kr
Såldes den 18 januari 2021 -
5373 Rölakansmatta
Såld: 17.000 kr
Såldes den 23 februari 2015
9819 Rölakansmatta
signerad, 145x230
Såld: 13.500 kr
Såldes den 2 december 2013 -
4053 Rölakanmatta
signerad U P, 240x175
Såld: 2.400 kr
Såldes den 19 augusti 2013 -
1067 Rölakanmatta
signerad, GK, 200x135
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2013
5387 Rölakanmatta
signerad, AME, Klockaregårdens Hemslöjd, 200x250
Såld: 3.400 kr
Såldes den 29 april 2013 -
5589 Rölakan
Signerad JK, 140x200
Såld: 250 kr
Såldes den 11 mars 2013 -
3466 Rölakanmatta
50-tal, signerad JJ-Judith Johansson, 140x200
Såld: 800 kr
Såldes den 28 januari 2013